Odborné a poradenské služby
Vilma Lévaiová
Technické testovanie a analýzy
- Obec
- Zlatná na Ostrove
- Od roku
- 2023
- IČO
- 55 574 025
Vilma Lévaiová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 946 12 Zlatná na Ostrove
- Na trhu od
- 27. júna 2023
- IČO
- 55 574 025
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.20)
- Technické testovanie a analýzy
Podnikanie v číslach
- 3
- roky na trhu
- 2023
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Vilma Lévaiová
Vilma Lévaiová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zlatná na Ostrove. Podniká od 27. júna 2023.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly, skladové, pomocné a prepravné služby v doprave a čistiace a upratovacie služby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Vilma Lévaiová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 55 574 025
- Dátum vzniku
- 27. júna 2023
- Miesto podnikania
- 946 12 Zlatná na Ostrove
- Živnostenský register
- Okresný úrad Komárno, vložka č. 410-39829
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.20)
- Technické testovanie a analýzy
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Vilma Lévaiová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
-
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
-
Čistiace a upratovacie služby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Vilma Lévaiová?
Miesto podnikania je v obci 946 12 Zlatná na Ostrove.
Čím sa Vilma Lévaiová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave; čistiace a upratovacie služby.
Aké je IČO – Vilma Lévaiová?
IČO je 55 574 025.
Odkedy podniká Vilma Lévaiová?
Podnikanie začalo 27. júna 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.